Kızlar için Stiller

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Rooster Games
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kolay kullanıma sahip bir giydirme oyunu.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kolay kullanıma sahip bir giydirme oyunu.

Çocuklarınıza boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmesi için hediye edebileceğiniz rengarenk yapısı ile dikkat çeken bir oyundur. Oyun mükemmel görsel ve ses efektleri, inanılmaz animasyonlar kullanılarak tasarlanmıştır. Bu özellikleri ile dünyanın dört bir yanındaki çocuk oyun sever kullanıcılarımızın beğenisini kazanmıştır. Ayrıca oyunun basit bir menü ile kontrol edilerek, kolay kullanım imkanı sunmuş olması ile çocuklarınızın bu oyunu sorunsuz ve kolay bir şekilde oynaması sağlanmıştır.

Özellikle kız çocukları giydirme oyunlarını çok severek oynamaktadır. Kızlar için Stiller oyununu Adroid cihazınıza yükleyerek oyunun mükemmel özellikleri ile çocuğunuza harika bir stil yaratma imkanı sunacaksınız. Bu oyunda çocuklarınız güzelliği ile görenleri büyüleyen bir kızı baştan aşağıya yeniden yaratarak ona yeni bir tarz kazandıracaklar. Saçlarını kesip boyayacak, şekillendirecek,birbirinden şık kıyafet seçenekleri arasından en beğendiğini seçip giydirecek, kıyafetini mükemmel ayakkabı, çanta ve aksesuarlar ile kombine edip ona yeni bir stil kazandıracak. Bu eğlenceli oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Kızlar için Stiller indir